the Deck

Dzięki dziwacznej sztuce jest to delikatna, ale potężna talia, dostępna dla każdego, kto chce odkryć starożytną mądrość i żyć z większą jasnością i obecnością.

Talia kart

Słowiańska wyrocznia to 33-kartowa talia i szczegółowy zestaw przewodników inspirowanych słowiańskim pogaństwem, mitologią i rytuałem, który dostarcza ci dokładnych i surowych wskazówek dotyczących twojego życia.

Ponieważ każda karta jest inspirowana starożytnymi słowiańskimi zwyczajami, takimi jak Dziady i Noc Kupały oraz słowiańską mitologią, jak opowieści o dzikiej wiedźmie Babie Jadze, użycie tej talii nie tylko połączy Cię z potężnymi energiami słowiańskiego pogaństwa, ale przypomni Ci o magii w codziennym życiu.

Zdobądź słowiańskie produkty Oracle

The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
  • The Slavic Oracle
In cart Not available Out of stock
$44.99

A 33 card deck and accompanying guidebook inspired by Slavic paganism, mythology and rituals to provide you with quick and raw insights to live with more presence and clarity.

This deck comes with 33 cards a fully illustrated guidebook a custom top bottom lid box with exterior and interior art

Product Details: Publisher: Running Elk LLC Language: English Created by Anielle Reid Illustrated by Cindy Monroy

Read more…
Slavic Oracle Sticker Sheet
  • Slavic Oracle Sticker Sheet
In cart Not available Out of stock
$6.99

9 high-gloss waterproof diecut stickers containing imagery from The Slavic Oracle including the Matryoshka, Motanka, Szeptucha, Baba Yaga and more!

Sticker Sheet details: White Background 5.83″×8.27″

Read more…

NFTs

Doświadcz magii mistycznego świata Słowiańskiej Wyroczni jako właściciel limitowanych edycji GIF-ów, które służą jako cyfrowe talizmany i zapewniają dostęp do prawdziwej magii.

Właściciele tych jedynych w swoim rodzaju NFT nie tylko będą właścicielami postaci, które istnieją w sieci 3.0 na blockchainie, ale będą również uprawnieni do wykonywania w ich imieniu prawdziwych zaklęć przez prawdziwy sabat!

Dowiedz się, jaką magię każdy token może wnieść do Twojego życia i zbierz je wszystkie!

 

Chcesz odnieść sukces, ale powstrzymują Cię obawy.

Co by było, gdybyś mógł pozbyć się swoich lęków i wreszcie osiągnąć swoje cele?

Dzięki temu cyfrowemu talizmanowi możesz czuć się pewnie, podejmując ryzyko i przezwyciężając strach lub przeszkodę, które Cię powstrzymują.

Zobacz, do czego jesteś zdolny i co czeka Cię po drugiej stronie Twojej strefy komfortu jako właściciel tego magicznego NFT.

Magiczne atrybuty — zaszyfrowany urok cybermagiczny, który zaprasza do zabawy i nieustraszoności w Twoim fizycznym i cyfrowym świecie

Użyteczność- jedno zaklęcie wykonywane przez prawdziwy sabat, aby dać właścicielowi odwagę do odważnego życia, podejmowania ryzyka i nieustraszonego dążenia do celu

Wideo

E-mail